HABERLER

Destiny ile Marsa Yolculuk…

Destiny

Bungie’nin geliştirdiği Activision’ın yayınlayacağı Destiny adına yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. In-house engine ile geliştirilen oyun konsol oyuncularının en çok bekledikleri oyunların başında geliyor. Büyük meblağlarla geliştirilen oyun kısa bir süre sonra çıkışını gerçekleştirecek.

FPS bakış açısına sahip Aksiyon-RPG türündeki Destiny, tanıtıldığı ilk günden beri yoğun bir ilgiyle karşılanmış ve konsollar adına şimdiye kadar yayınlanan en büyük Beta olma ünvanına erişmişti. Toplamda 4.6 milyondan fazla oyuncunun katıldığı Beta versiyonu oyuna olan ilgiyi ispatlar nitelikte. Yeni yayınlanan tanıtım videosunda Destiny ile Mars’a doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. Mars gezegeninin gösterildiği video sabırsızlanan oyuncuları heyecanlandıracak cinsten. Destiny; 9 Eylül 2014 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One ve Xbox 360 platformlarında oyuncularla buluşacak.

Destiny’nin Mars gezegenine vurgu yapan yeni videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...