SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Destiny’e Yeni Sosyal Alan Geliyor

destiny

Sızdırılan bazı görseller, önceden oluşan şüpheleri doğruluyor. Görünüşe göre House of Wolves genişleme paketi ile birlikte Destiny’nin yeni bir sosyal alanı olacak.

Awoken’ların yaşadığı ve sadece görüşmek için ziyaret ettiğimiz Reef bölgesi, bu genişleme paketinde daha önemli yer teşkil edecek. Zira Awoken kraliçesinin evcil hayvan gibi kullandığı ve “House of Wolves” olarak geçen Fallen birliği kraliçeye isyan edince onları avlamak bize düşecek. Bu paketin ışığında kraliçeyle etkileşime gitmemizi de düşünmüş olacaklar ki, Reef bölgesinde yeni bir sosyal bölge yapmaya karar vermişler.

Haziran ayı bitmeden çıkması beklenen genişleme paketinde ayrıca bir 28 level Strike ve bir de 30 level görev olacağı sızan görsellerden anlaşılabiliyor. Daha önceki bilgilere göre de 3-4 tane görev, biri PS4’e özel olacak 2 strike ve bir de yeni raid bulunacak. Ancak Bungie sızıntılardan sonra yaptığı açıklamada her şeyin değişime açık olduğunu belirtmişti. Ayrıca klasik FPS’lerde “hardcore” olarak bilinen pvp modu da Inferno adı altında Destiny’e geliyor. Diğer oyun modlarındaki gibi asist ve bonus hareketlerin puan kazandırmadığı Inferno modunda radar da anladığımız kadarıyla kapalı olacak.

1.1.1 yaması dün çıkan Destiny’de haftalık strike’lara eşleştirme gelirken silahlara da bazı düzenlemeler yapıldı. Günde ortalama 3 saat oynayan 16 milyon aktif oyuncusuyla Destiny yoluna tam gaz devam ediyor.reef social space

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.