HABERLER

Destiny’nin Genişleme Paketi İçerikleri Sızdı

Destiny

Destiny için şimdiden iki adet genişleme paketi planlandığı, isimleriyle birlikte duyurulmuştu. The Dark Below ve House of Wolves adlı bu genişleme paketleri, oyunun özel sürümlerini alanlara “expansion pass” ile birlikte otomatik olarak eklenecek.

İçerikleri hakkında pek bilgi olmasa da isimlerden ve oyun içinde bu isimlerle alakalı kavramlardan yola çıkarak üretilen pek çok teori de bulunuyordu ve dün YouTube’a yüklenen bir videoyla bu ek içerik biraz da olsa ortaya çıkmış oldu. Aşağıdaki videoda izleyebileceğiniz gibi, bir hata sebebiyle oyundaki hiçbir göreve ve hatta kuleye bile gidemeyen kullanıcı, diğer gezegenlerde “expansion required” yani “genişleme paketi gereklidir” uyarısını barındıran yepyeni görevler, strike görevleri, üstüne bir de raid buluyor.  Bunlarla beraber crucible için de yeni haritalar gözlemlenebilir.

Tabii ki bu sadece bir hata ve henüz genişleme paketleri çıkmadığı için görülen içerik değiştirilebilir. Ancak Destiny’nin verilerini çekip istatistik tutan DestinyTracker sitesi de bu içeriği doğruluyor. Eklenecek görevlerein seviyelerine ve kısa tanımlarına göz atmak isterseniz, video hemen aşağıda. İyi eğlenceler!

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.