SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLERSinema/Dizi

DEV PROJE YOLDA: ÖZGÜR DÜNYA

Fetih 1453 gibi büyük yapımların yapımcılığını yapan ve büyük seyirci kitleleriyle buluşan Faruk Aksoy, Multiplayer’ın işbirliğiyle oyun dünyasını da ilgilendiren yeni bir projeye imza atıyor. Fragmanı 7 Kasım 2018 Çarşamba günü yayınlanacak olan “Özgür  Dünya” filmi, oyun motoruyla, sinematik olarak tasarlanan sahneleri ile sinema tarihinde bir ilk olma niteliği taşıyor. Milyon doları aşan bütçesi ve daha önce şahit olmadığımız teknolojisi ile Özgür Dünya, özellikle oyuncularda epey merak uyandırıyor.

Hazır olunca sinemalarda!” sloganı ile duyurulan “Özgür Dünya” filminde, oyuncuların severek takip ettiği Jahrein, Ferit Karakaya, Pinti Panda, Enis Kirazoğlu, Vicrains gibi ünlü yayıncılar da yer alıyor. Danışmanlığını Merthan Yalçın’ın yaptığı filmin kadrosunda Gürbey İleri, İdris Nebi Taşkan, Hayal Köseoğlu, Sami Aksu, Rabia Söytürk gibi genç ve yetenekli oyuncuların yanı sıra Murat Serezli, Martin Nadin gibi tecrübeli isimler de yer alıyor.

Hikayesi Faruk Aksoy‘a ait olan filmin senaryosu Hüseyin Aksu, Evren Erbaşol ve Burcu Üstündağ tarafından kaleme alındı. Filmin yönetmen koltuğunda ise Şevki Es yer alıyor.

 

 

 

Baturhan Yondemir
1989 yılından bu yana Prince of Persia oynuyorum.