SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

DEVIL MAY CRY DİZİ OLUYOR

Capcom‘un çok sevilen yapımı Devil May Cry8 Mart 2019 tarihinde çıkacak olan yeni oyunu Devil May Cry 5 ile ilgiyi üzerine toplamıştı.  Oyunu seven kitleyi mutlu edecek bir haber de farklı bir sektörden geldi. Castlevania animasyon dizisinin yapımcısı olarak tanıdığımız Adi Shankar,  Capcom’un Devil May Cry serisini baz alarak yeni bir animasyon dizisi üzerinde çalıştığını açıkladı.

Adi Shankar, Devil May Cry animasyon dizisinin Castlevania animasyon dizisine katılacağını belirtti ve bunu “kaçak çoklu evren” olarak tanımladı. Ayrıca,  “Devil May Cry‘ın haklarını kendim aldım, bu yüzden Hollywood‘daki şapşallar bunun da içine edemeyecek.” dedi.  Yaratıcılık konusunda sınır tanımayan Adi Shankar’ın ortaya çıkaracağı bu yeni proje, Devil May Cry severlerin heyecanlanmasına sebep oldu.

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.