SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

DEVIL MAY CRY V KASIP KAVURACAK

2019 yılının en çok beklenen oyunlarından olan Devil May Cry 5 için heyecan artmakta. The Game Awards 2018 organizasyonu sadece ödüllere değil, bir çok oyun duyurusu ve fragmanına da ev sahipliği yaparken bunlarda biriside DMC V‘ti.  Özellikle Dante‘nin ve Nero’nun geri dönüşünü bekleyen oyunseverleri birazda olsa aydınlatacak fragmanda üç farklı karakteri yönetebileceğimiz gözlemlenirken, karakterlerin özel güçlerinin ve dövüş stillerinin de birbirinden bağımsız olduğu farkedildi. Bu da demek oluyor ki Capcom, Devil May Cry 5′te dinamikleri çeşitlendirerek hem oyuncuyu sıkmamaya çabalarken , hemde tekrar oynanabilirlik sunabilecek. 7 Aralık’ta Xbox One için demosu yayınlanacak olan Devil May Cry 5, 8 Mart’ta tam sürümüyle PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflarda boy gösterecek. 

Hem karakterleri ve dövüş stillerini, hem bölüm sonu canavarlarını hem de etrafı nasıl kırıp dökebileceğimizi öğrenebileceğiniz fragmanı izleyebilirsiniz.

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.