SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Diablo 3’e Gelecek Patch Pek Çok Yeni İçerik Getirecek

Diablo 3 Reaper of Souls

Sizi bilemem, ama ben hâlâ Diablo 3’ün beklediğimiz Diablo olamamış olmasından dolayı hayal kırıklığı içindeyim. 1500 saat oynama sürem sonucunda sıkılmama rağmen, zaman zaman oyuna yine bir kafayı uzatmaktan kendimi alamıyorum. Ancak güzel haber şu ki görünüşe göre Josh Mosquiera ve ekibi de oyundan ümidi kesmiş değil ve benimle aynı hisler içindeler.

Diablo 3’e önümüzdeki haftalarda gelecek olan bir patch ile bir kez daha çok sayıda içerik oyuna eklenecek. 2.2.0 patch’inin getireceği bu içerikler kısaca yeni legendary ve set eşyaları, var olan eşyalarda yeniden tasarımlar, yeni bir bounty türü ve rift’lerin çeşitliliğinin artırılması şeklinde özetlenebilir. Değişikliklere ayrıntılı olarak buradan göz atabilirsiniz.

Bu gibi patchler ile Diablo 3’e daha önce gelmiş ve oyun süremizi uzatmıştı. Ancak yine de oyun bir türlü hayalini kurduğumuz Diablo oyunu olmayı başaramamış ve tekrar topladığı ilgiyi yeterince uzun süre tutamamıştı.

Açık söylemek gerekirse, gelecek bu yeniliklerin de Diablo 3’ü beklediğimiz Diablo oyunu haline getireceğini sanmıyorum. Eğer böyle bir beklenti içerisine girdiyseniz derhal çıkın, zira yeni bir eklenti paketinden başka bir şey oyunun çehresini arzu ettiğimiz biçimde değiştirmeyecektir. Gerçi bir eklenti paketinin de ne kadar oyunu arzu ettiğimiz noktaya ne ölçüde getirir, orası da tam bir muamma…

Sözün özü, gelecek olan bu patch ile oyuna yeniden kafanızı uzatıp birkaç hafta keyifle yeniden oynayabilirsiniz. Ancak bundan daha fazlasını beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Benden söylemesi…

Diablo 3 Reaper of Souls
Diablo 3 Reaper of Souls
Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.