SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Diamonprox, Apex Gaming’le Görüşmelere Başladı!

NA LCS 2017

Moscow 5, Gambit Gaming tecrübelerinden sonra bu sene Bahar sezonunda Unicorns of Love takımına transfer olan ve orman metasına kattıklarıyla bir efsane olarak görülen Danil “Diamondprox” Reshetnikov, Almanya ile yaşadığı vize krizi sonrasında Gambit’in Bağımsız Devletler Topluluğu ligi takımı Gamtib.CSI’a kiralanmıştı. Vize problemleri çözülene kadar bu takımda performans sergileyen Danil “Diamondprox” Reshetnikov, takımını LCL’e yükseltmeyi başarmıştı.

Yaz sezonuyla birlikte vize problemlerini halledip, UOL’E geri dönmesi beklenen Danil “Diamondprox” Reshetnikov’un vize problemleri maalesef halledilemedi. Durum böyle olunca takımla yollarını ayırma kararı alan Diamondprox, Gambit.CSI ile olan birlikteliğini sonlandırarak Kuzey Amerika LCS takımları ile görüşmelere başladı.

Hali hazırda Amerika vizesi olduğu için bu konuda sıkıntı yaşamayacak olan oyuncu ilk görüşmesini Kuzey Amerika LCS’in yeni temsilcisi Apex Gaming ile gerçekleştiriyor. LCS’te kalıcı olmayı amaçlayan takım bunun için kadro çalışmalarını sıklaştırdı. Apex Gaming, ilk olarak NRG eSports’tan ayrılan destek oyuncusu Kevin “KonKwon” Kwon ile anlaştı.

Apex Gaming, ormancı rolü için Diamondprox’un çok kaliteli bir tercih olacağı düşüncesinde. Takımın koçu ve aynı zamanda yönetici konumundaki isim olan Brandon “SaintVicious” DiMarco da profesyonel oyunculuk döneminde ormancı rolündeydi. Diamondprox’u da oldukça yakından tanıması bir avantaj. Diamondprox, bu sezon UOL ile çıktığı maçların %75’ni kazanmış ve her oyunda ilk kanı dökmeyi başaran isim olmuştu.

Danil "Diamondprox" Reshetnikov
Danil “Diamondprox” Reshetnikov
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.