SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

DİŞİ KARTALLAR WOMEN’S ESPORTS LEAGUE’E ADINI YAZDIRDI

ASUS ROG Army bünyesindeki kadın takımı renklerine bağlayarak League of Legends takımını kuran Beşiktaş Espor. Wolf, Komedyja, Tifa, Stratospanda ve Kyanna’dan oluşan ekip, ile Women’s Esports League Elemeleri’nde 2. olarak ligde yer almaya hak kazandı. 23 Şubat’ta başlayacak olan Women’s Esports League,  15 Haziran’da ki finallerle şampiyonuna sahip olacak.

Birçok takımın hünerlerini sergileyeceği  Women’s Esports League’inde takımlar, seviyelerine göre gruplara ayrılacak. Bunun en büyük sebebi ise; çeşitli yetenek seviyesindeki kadınların espor dünyasına ısınabilmesini sağlamak. Bununla beraber amatör seviyedeki bir kadın League of Legends takımında emek veriyorsanız, takımınızla beraber Women’s Esports League’e kayıt olabiliyorsunuz. Yer alacağınız ligde sizin seviyenize uygun takımlar olacağından, rekabet fırsatını da elde edebileceksiniz. 

 

 

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.