HABERLER

Disney Infinity 3.0 İçin İlk Bilgiler Sızdırıldı

Disney Infinity 3.0

Oyun piyasasında bir süredir konuşulan Disney Infinity 3.0’ın geliştirildiğine daire söylentilere ek olarak bugün Alman perakendecisi olan Saturn, Disney Infinity 3.0’a ait olduğu iddia edilen bir görsel paylaştı.

Bildiğiniz gibi Star Wars’ın yayın haklarını satın alan ve serinin yedinci filminin çekimlerine başlayan Disney, Disney Infinity 3.0 için olduğu iddia edilen görselde de Star Wars başlangıç paketinin tanıtımını yapmış. Paket içerisinde Anakin Skywalker ve Ahsoka figürleri, Star Wars playset ve dijital bir kod bulunuyor. Bunun yanı sıra oyunun kapak görselinde Obi Wan Kenobi, Darth Maul, Princess Leia, C-3PO, R2-D2, Yoda ve Darth Vader yer almakta.

PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve Wii U için çıkarılacağı belirtilen Disney Infinity 3.0’ın çıkış tarihi olarak ise 20 Ağustos bilgisi yer almakta. Tabi bunlar resmi bilgiler olmadığı için değişenlik gösterebilir.

Disney Infinity 3.0
Disney Infinity 3.0
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.