SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

DmC: Definitive Edition İçin Yepyeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı.

DmC: Definitive Edition

Herkesin karizmasına hayran kaldığı Dante’nin, yeni oyunla birlikte değişme uğramasıyla birlikte, oyuncular tarafından yoğun tepkilere maruz kalan Ninja Theory, geliştirdikleri oyunun dövüş mekanikleri ve hikaye olarak oyuncuları oyuna bağlamayı başarmış ve oyuncular oyunu çok beğenmişti.

Yeni nesil konsollar PS4 ve Xbox One için yeniden geliştirilen oyun, DmC: Definitive Edition adıyla çıkışını gerçekleştirecek. Yapımcı ekip yenilenen oyundan yepyeni ekran görüntüleri paylaştı. Grafik motorunun ve oyundaki dokuların geliştirilmiş olmasının yanı sıra yeni kostümler ve oyuna yeni zorluk modları getirilmiş. Yenilenen DmC: Definitive Edition 17 Mart’ta oyuncularla buluşacak. Ninja Theory, ayrıca eski karizmatik Dante’mizden esinlenen bir kostümü de yenilenen oyunda yer vererek, serinin eski oyunları oynayan oyuncuları da kazanmayı amaçlamış ve oyuncuların çağrılarına kulak vermiş.

İşte karşınızda DmC: Definitive Edition’ın yepyeni ekran görüntüleri;

no images were found

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.