SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

DmC: Devil May Cry Definitive Edition Duyuruldu!

DmC: Definitive Edition

Capcom’un ünlü aksiyon oyunu Devil May Cry’ın son oyunu olan DmC: Devil May Cry, 2013 yılında Ninja Theory tarafından geliştirilmiş ve beğeni toplamıştı. Dante’nin gençliğine dönen yapım  umulmadık derecede başarılı bulunarak 2013’ün sürprizlerinden biri olarak hafızalarda yer etmişti.

Capcom tarafından yapılan duyuruya göre 2013 tarihli DmC: Devil May Cry, Definitive Edition ismiyle 17 Mart 2015’te PS4 ve Xbox One için 39.99 Dolar fiyat etiketiyle beğenimize sunulacak. İçerisinde oyun için çıkmış tüm DLC’leri barındıracak Definitive Edition sürümü 60 FPS ve 1080p çözünürlüğünde olacak.  Elbette görsel yönden yenilenmiş dokulara sahip olacak oyunda yeni görünümler (Devil May Cry 1 Dante’si ve klasik Vergil görünümü)  Turbo, (Oyun %20 daha hızlı çalışacak) Hardcore mod gibi yeni oyun modları olacak. Bunun dışında Devil May Cry serisinin bir diğer üyesi olan Devil May Cry 4  ise Special Edition ismiyle PlayStation 4 ve Xbox One için yenilenmiş haliyle 2015’in yaz aylarında bizimle buluşacak. Ne diyelim Devil May Cry hayranları için ne güzel haberler, iyi oyunlar.

DmC: Devil May Cry Definitive Edition’ın duyuru videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...