SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Doom 4 Betası ve Wolfenstein: The New Order’ın Çıkış Tarihleri Ortaya Çıktı!

FPS türünün atası olan Wolfenstein’ın yeni oyunu geçen sene çıkmayarak bu yıla ertelenmişti. Bethesda Softworks’ün yayıncılığını üstlendiği ve Machine Games tarafından yapılan Wolfenstein: The New Order’ın çıkış tarihi, ”BOOM BOOM” adında karakterleri tanıtan aksiyon dolu fragmanı ile birlikte duyuruldu. Wolfenstein ismine yakışacak bir oyun olması beklenen yapım Avrupa’da 23 Mayıs 2014’te Xbox 360, PlaysStation 3, Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını yapacak.

İşin asıl bomba tarafı da Wolfenstein: The New Order’ı ön sipariş verecek olanlar yeni Doom oyununun betasına sahip olabilecek! Doom’un yeniden yapılmış hali (remake) olacağı ve daha fazla aksiyonun yoğun olacağı söylentileri şimdiden dolanıyor. Bunun nedeni de Wolfenstein’nın sitesinde yapımın sadece ”Doom” olarak yer alması. Yeni Doom hakkında daha detaylı haberler için gözünüz bizde olsun!

Wolfenstein’ın enfes tanıtım videosu ;

''Beasto'' Furkan Talan
5 yaşından beri oyuncu. ProWrestling fanı olması cabası. Tam bir dövüş oyunları manyağı. Bir de Dünya Yıldız'ını FIFA'da yendi.

3 yorum

  • Oyun pcye de çıkacak, sadece konsollara değil. Ayrıca yeni Doom oyunu da remake değil, reboot…

  • valla Wolfstein sevdigim bir oyun eski olsun yenisi olsun bunuda merakla bekliyorum DOOM yeni nesil grafikleri ile tüyleri ürperdir heralde nasil bir beta olacak bakalim( multiplayer da olabilir ) , tuz biberi olacak.

  • bu arada video avrupa da sansürlendi alman ülkelerinde yayina girmiyor , oyunuda sansürlemeseler bari 🙁

Comments are closed.