SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

DOOM ETERNAL’IN ÇIKIŞ TARİHİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI

FPS denilince akla ilk gelen serilerden olan Doom’un son üyesi olacak Doom Eternal’ın çıkış tarihi güncellendi.  Konuyla ilgili açıklama şu şekilde:

Size en iyi deneyimi sunduğumuzdan emin olmak ve DOOM Eternal’ın hız ve kalite standartlarımıza uyması için, çıkış tarihini birkaç ay ileri taşıyarak 20 Mart 2020 olarak yeniden belirlemeye karar verdik. Bu gecikmenin çoğu hayranımız için bir hayal kırıklığı olacağının farkındayız ama DOOM Eternal’ın beklediğinize değecek bir oyun deneyimi sunacağı konusunda kendimize güveniyoruz.

DOOM Eternal’ın çıkış tarihini ileri kaydırırken bir yandan da bilmenizi istediğimiz birkaç başka değişiklik yaptık:

Invasion Modu: Başka bir oyuncunun oyununa, oynanabilir bir iblis olarak girmenizi sağlayacak bu mod, oyunun çıkışından kısa süre sonra ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek.
DOOM Eternal’ın Nintendo Switch sürümü, diğer platformlardan sonra çıkacak. Bunun tarihini daha sonra duyuracağız.
DOOM 64; Nintendo Switch’in yanında Xbox One, PlayStation 4, ve PC için de çıkacak. DOOM 64’u tüm platformlarda DOOM Eternal’ın ön sipariş bonusları arasına ekliyoruz. Böylece bu klasik oyunu, yalnızca DOOM Eternal’ı ön siparişle satın alarak ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. DOOM 64, tüm platformlar için 20 Mart 2020’de piyasaya çıkacak.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...