HABERLER

Dota 2’nin Ödül Havuzu 10 Milyon Barajını Geçti!

Bir oyun turnuvasında dağıtılan en yüksek ödüle sahip olma özelliği taşıyan Dota 2’nin, bu sezon yapılacak Dünya Şampiyonası için ödül havuzu 10 milyon doları geçti. Bu sene 18-21 Temmuz tarihleri arasında Seattle’da düzenlenecek olan Dota 2: The International’ın ödül havuzu için bu sene farklı bir sistem uygulandı. Compendium adı verilen bir dergiyi satışa süren Valve, bu dergiden satışından elde ettiğinin bir kısmını kendisine bir kısmını ise ödül havuzuna aktarıyordu.

Bu dergiyi alan kullanıcılar ise oyunda ekstra özelliklere sahip olabilmes şansına erişiyordu. Üstelik bir de derginin verdiği görevler başarıyla tamamlandıkça ödül havuzu da büyümeye devam ediyordu. Dota 2’nin bilinen çılgın oyuncu kitlesi tabi ki ödül havuzunun buralara kadar gelmesine olanak sağladı. Şimdi merak edilen soru ise 10 milyon dolarlık ödül havuzunun ne kadarlık bir kısmı şampiyon takıma verilecek.
dota_2_wallpaper_by_cyclomza-d66riin

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.