SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

DOTA UNDERLORDS İÇİN YENİ KARAKTERLER VE MODLAR ORTAYA ÇIKTI

Dota Underlords

Dota 2 modlarından ortaya çıkmış ve oyun dünyasına yeni bir soluk getirmiş olan Auto Chess, yakaladığı başarı ile Valve Corporation‘ın bile dikkatini çekmişti. Bununla birlikte duyurulan yeni oyun Dota Underlords, büyük bir oyuncu kitlesine sahip olmuştu. Biliyoruz ki Dota‘da bulunan karakterlerin hepsi Underlords oyununda bulunmuyor. 

Bununla birlikte geçtiğimiz günlerde bir veri madencisi tarafından oyun dosyaları ve verilerini kurcalarken yeni gelecek olan karakterler ve modlar hakkında bazı ipuçları elde etmiş görünüyor. Aynı şekilde Tyler McVicker youtube kanalında Dota Underlords için gelecek olan değişiklikler ve güncellemeler hakkında bir video paylaştı. Bu ipuçlarına göre yeni eklenecek olan karakterler ise: Chen, Clinkz, Dark Seer, Dazzle, Earth Seeker, Pangolier, Riki, Rubick, Spectre, Storm Spirit, Sven, Undying, Vengeful Spirit, Weaver ve Zeus.

Aynı zamanda oyun için “Turbo” adında yeni bir mod olacağını söylüyor. Turbo modu ise oyundaki savaşlarda geçen vakit kaybını önlemek amacıyla animasyon hızlandırması olacağını, bu sayede zamandan tasarruf edeceğimiz söyleniyor. Tyler McVicker  kanalında yayınlanan videoya ve Dota Underlords için bizim yayınladığımız videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!