SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

D&R Hediye Çeki İle Birlikte Özür Diliyor!

D&R

D&R, geçtiğimiz haftalarda God of War 3, inFamous 2 gibi döneminin mihenk taşlarından olan PS3 oyunlarını uygun bir fiyata satışa çıkarmış ve bunun reklamını yapmıştı. Tabi uygun fiyat karşılığında bu oyunlarını koleksiyonlarına eklemek isteyen oyuncular hemen alışverişe başlamışlardı.

Ancak kargolama vakti geldiğinde oyuncular büyük bir sürprizle karşılaştı. Sitenin geri bildirimde oyunların stoklarda bulunmadığını ve satışın iptal edilerek iadelerin sağlanayacağı bildiriliyordu. Tüm oyuncuların aynı cevapla karşılaşması üzerine oyuncular bu duruma ağır tepki vermeye başladı.

Stokta olmayan bir ürünün reklam edilerek tekrar varmış gibi satışa çıkarılmasına kızan oyuncular için D&R bir açıklama yapma zorunda kaldı. İlk olarak sistemsel bir hata yüzünden böyle olduğunu belirten D&R, bu bildirimle oyuncuların sinirlerini yatıştırmayı başaramadı. Bugün ise oyunculara yapılan yeni bildirimlere göre D&R oyuncuların hesaplarına 50TL’lik hediye çeki tanımladığını belirterek kullanıcılarından özür diledi.

Bakalım bu haber oyuncuların sakinleştirmeye yetebilecek mi? Sizce yeter mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

D&R
D&R
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.