SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Dragon Age: Inquisition’a Yeni Bir Güncelleme Geliyor!

Dragon-Age-Inquisistion-4

Her ne kadar çıktığı günden bu yana olumlu eleştiriler alsa da her oyunda olduğu gibi Dragon Age’de de bazı sıkıntılar bulunmakta. Oyunun başarısının önüne geçebilen hatalar olmasa da yapımcı BioWare, oyuncuların bu olumlu geri dönüşlerine karşılıksız bırakmak istemiyor.

Bugün yayınlanacak olan yeni bir güncelleme ile birlikte BioWare, oyunda yer alan sorunların tümüne çözüm arayacak. PC, PS3, PS4 ve Xbox 360 için çıkarılacak olan bu güncelleme ilerleyen günlerde Xbox One platformuna da gelecek. İlk olarak bu güncelleme ile birlikte konsollardaki sorunları halletmeyi düşünen BioWare, daha sonra ise tüm yoğunluğunu PC sürümünde yer alan hatalara vereceğini de açıkladı.

İlk haftasında bir milyon barajını geçen Dragon Age: Inquisition’ın bu başarılı yürüyüşünün aksamasını istemeyen BioWare oldukça hummalı bir çalışmanın içerisine giriyor.

Dragon Age Inquisition
Dragon Age Inquisition
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.