SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Dragon Age: Inquisition’a Yeni Ücretsiz DLC Yolda

dragon age inquisition

BioWare’in adeta Dragon Age: Inquisition ile küllerinden doğduğunu söyleyebiliriz. Serinin bir önceki oyunu ile takipçilerini hayal kırıklığına uğratan BioWare’in Inquisition ile tekrar gönüllerini kazandığını söylemek yanlış olmaz. Bu sebep ile oyun ile ilgili yeni içerikler geliştirmeye devam eden BioWare yeni bir DLC’nin duyurusunu gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde siz değerli okuyucularımıza paylaştığımız PS4 için geliştirilen Jaws of Hakkon DLC’sinden sonra BioWare, Dragonslayer adındaki yeni DLC’sini duyurdu. Oyunun Multiplayer moduna odaklanan yeni DLC’de yeni ejderhalar ile mücadele edeceğiz. Bunun yanı sıra oyuna bir yeni harita ve üç yeni karakter; Skywatcher, Isabela ve Zither eklenecek.

BioWare, yarın Twitch üzerinden yapacağı yayın ile birlikte, Dragonslayer DLC’si hakkında daha fazla ayrıntıyı oyuncularla paylaşacak.

Dragon Age Inquisition
Dragon Age: Inquisition
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.