SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Drawn to Death’in Konsept Silah Tasarımları Paylaşıldı

Drawn to Death Thumbnail

SCE San Diego Studio’nun PS4’e özel olarak geliştirilen TPS türündeki oyunları Drawn to Death’in konsept silah tasarımları paylaşıldı. Oyunun yönetmen koltuğunda oturan David Jaffe’nin kendi Twitter hesabından paylaştığı görsel oyunda oldukça ilginç silahlarla karşılaşacağımızı müjdeliyor.

PS4’ün beklenen yapımlarından biri olan oyun, 2014’ün sonlarında tanıtıldığı PlayStation Experience etkinliğinde ne denli farklı bir yapım olabileceğinin sinyallerini vermişti. Çoğunlukla siyah beyaz bir dünyaya sahip olan oyunda bir lise öğrencisinin defterinde mücadele edeceğiz. Görselliği bir deftere yapılan çizimlerden oluşan oyun bu açıdan oldukça farklı bir tarza sahip. Twisted Metal’ın yaratıcısı olan ve God of War’dan da aşina olduğumuz David Jaffe’nin paylaştığı silah tasarımları oyunun bu “farklı” olma iddiasını pekiştiriyor. 4 kişilik free-for-all oyun moduna sahip olacak oyun shooter dünyasının ilginç deneyimlerinden biri olacak sanıyoruz. Drawn to Death’in kesinleşmiş bir çıkış tarihi bulunmuyor, iyi oyunlar.

David Jaffe’nin kendi Twitter hesabından paylaştığı Drawn to Death’in konsept silah tasarımlarını aşağıda görüyorsunuz.

Drawn to Death’in PlayStation Experience etkinliğinde yayınlanan tanıtım videosunu kaçıranlar aşağıda bu videoyu izleyebilecekler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...