SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Driveclub 2014’e Yetişemeyebilir!

Spider-Man

Bundan tam 1 yıl önce Evolution, Driveclub’ın PS4 için çıkarılacağı duyurusunu yapılmıştı. Kasım ayındaki PS4 etkinlikleri sırasında oyunun 2014 yılında çıkarılacağı konuşulurdu. Hatta geçtiğimiz günlerde sizinle, sosyal medyaya sızan bir tweet haberini paylaşmıştık. Buradan tekrar bakabilirsiniz. Son gelişmelerin neticesinde ise 2014 yılında da oyunun çıkmasının zor olacağı gözüküyor. Yeni bir erteleme gelebilir.
DriveClub
IGN’ye konuşan Sony Worldwide Stüdyosu’ndan ve aynı zamanda Evolution’un sahiplerinden Scott Rohde; “Oyun tam olarak hazır olmadan önce çıkarmayı düşünmüyoruz.” açıklamasını yaptı. Çizim kısmına geri döndüklerini belirten Rohde; “Kesinlikle mükemmel bir oyun olmasını istiyoruz. Bunun için çizim aşamasına tekrar döndük. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar dikkatle inceleyip oyunu mükemmel bir biçimde oyunculara sunmayı istiyoruz.” açıklamasında bulundu. Kendisine yöneltilen oyunun 2014 yılı içerisinde çıkarılıp çıkarılamayacağı sorusuna henüz bu konu da verebileceği bir cevabının olmadığını, beklemede kalıp yakın zamanda detayların açıklanacağını işaret etti.

Sizce oyun 2014’e yetişebilir mi? Yoksa 2015 mi beklenecek? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.