SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Driveclub’ın Yeni Oyun Modu Hardcore Duyuruldu

Evolution Studios tarafından PS4’e özel olarak geliştirilen yarış oyunu Driveclub’ın çıkış dönemi aslında oyuncular için hayal kırıklığı ile geçilmişti. Oyunda yer alan içeriklerin sınırlı olması ve sunduğu deneyim oyuncuların ilgisini çekmeyi başaramamıştı.

Ancak bu durumun farkına erken varan ve çalışmalarını sürdüren Evolution, günden güne geliştirdiği güncellemeler ile oyun içeriklerini arttırmış, daha iyi bir oyun deneyimi sunması adına oyuncuların eleştirilerini kulağına küpe etmişti.

Bu yoğun çalışma sonrasında doğru orantılı artan ilgiyle birlikte Driveclub, oyuncuların sevdiği eğlenceli bir yapım yolunda ilerlemişti. Hatta yapımcılar iddialı konuşarak 2016 yılının kendi yılları olacağını bildirmişti.

Oyunun yönetmenliğini yapan Paul Rustchynsky, Twitter’dan yaptığı açıklama ile Hardcore modu oyunculara tanıttı. Oyunda yer alan tüm yardımların kapatılacağı Hardcore modunda oyuncular yardımsız bir şekilde tam bir sürüş deneyimi yaşayacak. Bir anlamda araba sürüş simulasyonu olarak oyunu oynayabileceğiz. Hardcore modu Şubat ayında oynanabilir olacak.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.