SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Driveclub’un Yeni Ekran Görüntüleri İlginizi Çekebilir!

DriveClub PS4

Evolution Studios’un Sony PS4’e özel olarak geliştirdiği yarış oyunu Driveclub’ın yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Yarış tutkunlarının büyük bir heyecanla bekledikleri oyun PS4’ün çıkışıyla birlikte oyuncularla buluşacakken ertelenmiş ve oyuncuları üzmüştü.

Bazı oyuncular tarafından Sony cephesinin yeni Gran Turismosu olarak nitelendirilen oyun için yeni yayınlanan görüntülerde oyun ile ilgili bazı özellikleri de görüyoruz. İOS, Android gibi mobil platformlara çıkacak uygulama ekranını da görme şansını yakaladığımız görüntüler yeni nesile yakışan bir yarış oyununun müjdesini veriyor… Araçların üzerindeki kaplama ve yansımalar gibi detayların da gösterildiği görüntüler oyunu bekleyenleri daha da sabırsızlandıracak… 7 Ekim 2014 tarihinde PS4 için çıkışını gerçekleştirecek olan oyun özellikle online özellikleriyle iddialı geliyor. Bu yılın sonlarına doğru heyecan dolu yarışlarla kendimizi pistlerde bulacağımız oyun bakalım Playstation dünyasında nasıl bir yere sahip olacak?

Driveclub’un yeni görüntülerini galerimizden izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

no images were found

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...