SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Duke Nukem’in Yeni Oyunu Geliyor!

DukeNukem

3D Realms’in on senedir geliştiremediği ve Duke Nukem Forever’ı satın alan Gearbox oyunu son haliyle piyasaya sunmuştu. Ancak hazır olmayan oyun serinin en kötü yapımlarından biri olmuş ve bu kötü dönüş sonrasında oyuncular tarafından ağır eleştirilere maruz kalınmıştı.

Duke Nukem’i böylesine kötü bir şekilde bırakmak istemeyen Gearbox, yeni bir Duke Nukem oyunu hazırlığı içerisinde. Gearbox’un patronu Randy Pitchford’un yaptığı açıklamada Duke Nukem’in geleceği hakkında konuşuldu.

Pitchford Biz Nuke Dukem’i oyuncular Duke Nukem Forever ile buluşsun diye değil, oyunun geleceğini şekillendirmek için satın aldık. Yeni bir Duke Nukem için konsept çalışmalarına başladık ve hazır durumda. Ancak acele etmek istemiyoruz. Gearbox olarak yoğun bir dönemdeyiz ve şimdilerde doğru bir yapımcı ile çalışmak çok önemli. açıklamasında bulundu.

Yeni bir Nuke Dukem oyunu sizce de gelmeli mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

DukeNukem
Duke Nukem
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.