HABERLER

DÜNYANIN EN BÜYÜK GOD OF WAR KOLEKSİYONERİNE ÖNEMLİ ARMAĞAN

Cory Barlog, 570 parçalık koleksiyonla, dünyanın en büyük God of War koleksiyoneri Emanuel Mojica Rosas‘a,ilk God of War oyunun ilk master CD’sini hediye etti

2011 yılında, büyükannesinin sağlık durumu kötüye giderken koleksiyonunu toplamaya başlayan Rosas, motivasyonunu şu şekilde açıkladı: “Ben ve ailem için çok zor bir zamandı. Hiç bir şeye konsantre olamıyordum. Devam etmem için beni motive eden bir şeye ihtiyacım vardı. God of War dünyasını keşfettim ve toplamaya, toplamaya, toplamaya başladım. Babam 2015 yılında öldü ve o zamandan beri hayat misyonum Mojica soyadını en üste taşımak ve (bu soyadla) tarih yazmak oldu.” O zamandan günden itibaren, oyunun farklı ülkelerdeki versiyonlarından, müziklerine, kılıçlarından, figürlerine kadar akla gelebilecek her şeyi toplayan, Rosas, bu alandaki Guinness Dünya Rekoru‘nu da elinde bulunduruyor.

Santa Monica ekibi, God of War yıldönümü kapsamında, Rosas‘ın oyuna olan adanmışlığını kutlamak için stüdyoya davet ederek, bu eşsiz hediyeyi Emanuel Mojica Rosas‘a verdiler.