SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

#DurumBildiğinGibiDeğil 3 PS4, 5 PS4 Oyunu ve 3 Logitech Kulaklık Hediye Ediyoruz!

Güncelleme: Sonuçlar 28 Ağustos Cuma günü Multiplayer Live yayınlarında açıklanacaktır.

#DurumBildiğinGibiDeğil, Multiplayer kontrolden çıktı! KFC ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz Caps yarışmamızla takipçilerimize 3 PS4, 5 PS4 oyunu ve 3 Logitech G230 oyuncu kulaklığı hediye ediyoruz.

Yapmanız gereken ise basit, Multiplayer Live yayınlarından aldığınız ekran görüntüleriyle ya da kendi yaratıcı çalışmalarınızla bizlere “Durum Bildiğin Gibi Değil” temalı capsler yapın. Sonra bu capsleri Twitter aracılığıyla twit atarak ve twitlerinizin sonuna #DurumBildiğinGibiDeğil ve @Multiplayer_TV ekleyerek bize yollayın. Olay budur.

Sonra biz de Multiplayer ailesi ve KFC olarak bir jüri oluşturacağız ve yolladığınız capslere bol bol gülerken, en iyi bulduklarımızı seçeceğiz ve birbirinden güzel oyuncu ürünlerini armağan edeceğiz. Bu ödüllerin içinde 3 Adet PS4, 3 adet Logitech G230 oyuncu kulaklığı ve 5 adet PS4 oyunu var. Bu oyunlar ise: Batman: Arkham Knight, Mortal Kombat X, The Last of Us: Remastered, Destiny ve GTA 5…

Bu kampanya 14 Ağustos ile 21 Ağustos arasında 1 haftalık süreyle devam edecek. Bu süre içinde istediğiniz kadar farklı caps ile istediğiniz kadar twit atabilirsiniz. Ne kadar yaratıcı olursanız şansınız o kadar artıyor.

Yapmanız gerekenleri anlatmak için Merthan Yalçın ve Pintipanda’yla aşağıdaki videoyu hazırladık. İsterseniz biraz daha aşağıda adım adım yapmanız gerekenleri bir kez daha listeledik. Bol şanslar! 🙂

Yapmanız Gerekenler:
  • Multiplayer Live yayınlarından aldığınız ekran görüntüleri ya da kendi yaratıcı çalışmalarınız ile “Durum Bildiğin Gibi Değil” temalı bir caps hazırlayın.
  • Bu capsleri twitter adresinizden yazacağınız bir twite ekleyin ve twitinizin SONUNA #DurumBildiğinGibiDeğil ve @Multiplayer_TV yazarak bizlere gönderin.
  • Unutmayın, birden fazla caps yapıp twit atarak katılma şansınızı artırabilirsiniz. Ne kadar yaratıcı, ne kadar orijinal, ne kadar komik olursanız, şansınız da o kadar artıyor 🙂
Kurallar:
  • Lütfen twitlerimizi saygı çerçevesinde tutmaya özen gösterelim. Ağır argo ve hakaret içeren twitler değerlendirmeye alınmayacaktır.
  • Katılım konusunda herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır, istediğiniz kadar caps yapıp bunları bize yollayarak katılabilirsiniz.
Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.