SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Dying Light: The Following’den Araç Kişiselleştirme Videosu

Dying Light

Techland, Dying Light: The Following’de oyuna eklenen araçları nasıl kişiselleştirebileceğimizi gösteren bir video yayımladı.

The Following adlı DLC ile Dying Light’a “buggy” adlı araçlar ekleniyor. Yeni, dağlık bir bölgede sürebileceğimiz bu arazi araçlarının en önemli özellikleri ise onları modifiye edebiliyor oluşumuz. Buggy’leri çeşit çeşit renk ve desende boyayabildiğimiz gibi birincil kişi bakış açısıyla oynanan oyunda önemli olacağını düşündüğümüz kokpit kısmına da sallanan kafalı oyuncaklar ekleyebileceğiz. Bununla beraber oynanışa etki edecek modifikasyonlarla deneyimimizi daha da geliştirebileceğiz. Buggy’mize alev silahı, UV lambası veya biçerdöver tampon gibi eklentiler takarak onu tam bir ölüm makinesine çevirme şansımız olacak.

Dying Light: The Following, 9 Şubat’ta PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak. Enhanced Edition’a dahil olan ve önceden season pass alanlara da ücretsiz DLC olarak gelecek bu eklentiyi satın almanın bedeli ise 19,99 dolar. Yayınlanan araç modifiye videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.