SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Dying Light’tan Gamescom Videosu

Techland’in geliştirdiği hayatta kalma-korku zombi temalı Dying Light adına yeni bir video yayınlandı. 13-17 Ağustos 2014 tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilecek oyun fuarı Gamescom için yayınlanan yeni oynanış videosu oyunu heyecanla bekleyenleri sevindirecek gibi.

2014’ün sonlarına doğru çıkacakken 2015’in Şubat ayına ertelenen oyun bu açıdan oyuncuları üzmüştü. Şubat 2015′te PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için oyuncuların beğenisine sunulacak olan oyun gündüz-gece döngüsünün oyuna olan etkileri ve farklı oynanış tarzıyla oldukça merak ediliyor. Yayınlanan yeni tanıtım videosunda oyun adına daha önce görmediğimiz bazı silahları ve farklı zombi türleriyle 4 kişilik co-op modunu da görme şansını yakalıyoruz. Açık dünya özelliğiyle de rakiplerinden farklı bir zombi oyunu olacağının sinyallerini veren yapım bakalım beklentileri karşılayabilecek mi?

Dying Light’ın Gamescom oyun fuarı şerefine yayınlanan yeni tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...