0
07 Aralık 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

1907 Fenerbahçe Espor Kulübü’nün Korelisi Frozen Mı?

Kore LCK takımlarından Longzhu Gaming'in eski koridor oyuncularından Kim "Frozen" Tae-il, yeni sezon yapılanması nedeniyle Longzhu Gaming'in tüm kadrosu ile yollarını ayırması sonucu serbest oyuncu konumuna düşmüştü.

2016 LCK Bahar sezonunda on maça çıkan oyuncu, Yaz sezonunu ise CoCo'nun yedeği olarak geçirmişti. 1907 Fenerbahçe Espor Kulübü'nün kurulduğu günden bu yana Koreli iki oyuncuyu kadrosuna katacağı konuşuluyordu. Geçtiğimiz gün takımın kurucularından Sina Afra'nın Twitter'da yaptığı paylaşım bunu ispatlar nitelikteydi.

Bu oyuncunun kim olduğu konusunda çeşitli dedikodular ortaya atılırken, en güçlü aday olarak Frozen gözüküyor. Bunun sebebi olarak da Frozen'ın sosyal medya hesabından Fenerbahçe sosyal medya hesaplarını takibe alması olarak söyleyebiliriz.

Ayrıca 1907 Fenerbahçe Espor Kulübü'nün LoL kadrosu menajeri Emre Aksoy ve koçu Chris Würger de oyuncunun hesabını takip etmekte. Bakalım resmi açıklama ile birlikte Frozen, Fenerbahçe'ye dahil olacak mı ?

Frozen, sosyal medyada, Fenerbahçe hesaplarını takip etmeye başladı.

Frozen, sosyal medyada, Fenerbahçe hesaplarını takip etmeye başladı.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.