0
06 Mart 2017 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

1907 Fenerbahçe’nin Yeni Sponsoru GittiGidiyor Oldu!

Türkiye'nin e-ticaret siteleri arasında başı çeken oluşumlarından biri olan gittigidiyor.com, geçtiğimiz günlerde 1907 Fenerbahçe Derneği'nin eSpor oluşumu olan 1907 Fenerbahçe eSpor Kulübü'ne sponsor olduğunu duyurdu.

GittiGidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: "eSpor tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yükselen bir trend. Bu spor dalının genellikle 14-35 yaş aralığına hitap ettiğini dikkate aldığımızda, ülkemizin sahip olduğu genç nüfus nedeniyle eSpor’a şirketler de yatırım yapmaya başladı.

Ayrıca, Türkiye’de yapılan bazı turnuvalar TV kanallarından da canlı olarak yayınladı. Tüm bu gelişmeleri dikkate aldığımızda burada çok ciddi bir ekonomi döndüğünü ve geleceğin burada olduğunu çok net görebiliyoruz. GittiGidiyor olarak özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği bu alanda 1907 Fenerbahçe League of Legends takımı ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin bizleri çok heyecanlandırdığını belirmek isterim."

1907 Fenerbahçe Espor Kulübü başkanı olan Sina Afra'nın da konuyla ilgili düşünceleri şu şekilde oldu: "GittiGidiyor gibi global bir markanın eSpor alanına 1907 Fenerbahçe League of Legends takımı ile adım atmak istemesi bizleri çok sevindiriyor ve heyecanlandırıyor. 1907 Fenerbahçe takımı olarak GittiGidiyor ile global başarılara imza atan bir eSpor takımı olmak isteriz."

1907 Fenerbahçe ve GittiGidiyor sponsorluk anlaşması gerçekleştirdi.

1907 Fenerbahçe ve GittiGidiyor sponsorluk anlaşması gerçekleştirdi.
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.