0
22 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Amerika LCS Altıncı Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz haftasonu yapılan karşılaşmalar sonrasında Amerika'da altıncı hafta geride kaldı. Immortals bu hafta da yenilgi yüzü görmeyerek liderliğini perçinleştirdi. Immortals'ın Fnatic'in rekoruna ortak olmasına altı galibiyet kaldı.

Haftayı iki galibiyet ile kapatan oldukça fazla takım var. Vize problemlerini halletikten sonra as kadrosuna kavuşan Echo Fox, geçtiğimiz haftadan sonra bu hafta da iki galibiyet alarak üst sıralara tırmanmaya başladı. Liquid ve Impulse ile karşılaşan Echo Fox, altıncı sıraya yükselerek Playoff potasına girdi. Son zamanlarda iyi bir performans sergileyen Cloud9 eski günlerine geri döndüğünü gösteren sinyaller vermeye başladı. Bu haftayı rekabette oldukları TSM ve NRG karşısında aldığı iki galibiyet ile tamamlayan Cloud 9 ikinci sıraya yükseldi.

Haftanın bir diğer iki galibiyetli takımı da CLG. Impulse ve Renegades maçlarından galibiyet ile ayrılan CLG, ikinci sırayı C9 ile paylaştı. Haftanın en büyük hayak kırıklığı TSM'den geldi. En büyük rakiplerinden biri olan Cloud9'a kaybedip ikinci sırayı kaptıran TSM, ikinci gün ligin zayıf ekiplerinden Dignitas'a da kaybetmesi oldukça şok etkisi yarattı. Böylelikle TSM, dördüncü sıraya geriledi.

2016 Amerika LCS'in altıncı hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 NA LCS Altıncı Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 NA LCS Altıncı Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 NA LCS Altıncı Hafta Puan Durumu

2016 NA LCS Altıncı Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.