0
21 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Amerika LCS Dokuzuncu Hafta Sonuçları

Cumartesi ve Pazar günü oynanan karşılaşmalar sonrasında Amerika LCS'te Bahar Mevsimi normal sezonu sona erdi. Sezon başından beridir performansını yüksek tutan Immortals, sadece tek yenilgi aldığı ligde liderlik koltuğunun sahibi oldu. Fnatic'in rekoruna ortak olma yolunda iyi bir performans gösteren Immortals, yedinci hafta CLG karşısında aldığı yenilgi sonrasında rekor için yaz sezonunu beklemek zorunda kaldı.

İkincilik yarışında ise Cloud9, son hafta Liquid karşısında aldığı yenilgi sonrasında üçüncü sıraya geriledi ve iki galibiyet çıkarmayı başaran CLG, ikinciliğe yerleşti. Böylece CLG, Immortals ile birlikte doğrudan Yarı Final'e yükselen ekip olmayı başardı.

Ligin alt kısmına baktığımızda ise son haftaya kadar ligin dibinde yer alan Renegades, kadrosundaki son değişiklikler sonrasında yükselişe geçti. Son haftalarda aldığı galibiyetleri bu hafta aldığı iki galibiyet ile süsleyince Renegades bir anda sekizinci sıraya kadar yükseldi. Dignitas takımı son ise son haftalarda iyi bir performans gösterse de, oyun sırasında alınan yanlış kararlar sonrasında karşılaşmaları kaybederek biranda onuncu sıraya geriledi.

Echo Fox sezona iyi başlamasa da orta dönemde gösterdiği atak ile sıralamada yükselme başlamıştı. Ancak son haftalara doğru performans düşüklüğü yaşayan Echo Fox, ligde kalmayı garantiledi.

2016 Amerika LCS dokuzuncu hafta karşılaşmaları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 NA LCS Dokuzuncu Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 NA LCS Dokuzuncu Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 NA LCS Dokuzuncu Hafta Puan Durumu

2016 NA LCS Dokuzuncu Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.