0
14 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Amerika LCS Sekizinci Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz haftasonu yapılan karşılaşmalar sonrasında bir hafta ara verilen ligte mücadeleler kaldığı yerden devam etti. Immortals, haftayı iki galibiyet ile kapatarak liderliğini sürdürdü. İlk gün NRG'yi deviren ekip, ikinci gün Dignitas karşısında oldukça zorlanmasına ve oyunu kaybetmek üzereyken yaptıkları geri dönüş sayesinde kazanmayı bildiler.

Cloud9 ekibi de bu haftayı iki galibiyet ile kapattı. Yaz sezonunun Playofflarından beridir yükselen bir grafik çizen Cloud9 bu galibiyetler sonrasında ikinci sıraya yükseldi. CLG, Liquid'e kaybetmesi sonrasında ikinciliği C9 ile paylaşmak zorunda kaldı.

Zirvenin bir diğer takipçisi TSM, Team Impulse'u yendikten sonra Renegades karşısında aldığı sürpriz mağlubiyet, onları yarıştan kopardı.

Echo Fox, son dönemlerdeki yükselişi geçtiğimiz hafta iki yenilgi almasıyla son bulmuştu. Bu hafta da Dignitas'ı deviren ekip, CLG'ye kaybetti. PlayOff şansı süren Echo Fox'un son hafta iki galibiyet çıkarıp, NRG ya da Liquid'in ikişer yenilgi almasını beklemek zorunda. Bu durum gerçekleştirse iki ya da üç takım arasında bir Tiebreak oynananacak ve bir ya da iki takım PlayOfflara katılacak.

Fikstüre baktığımızda NRG, TSM ve CLG ile karşılaşacak. Liquid, Dignitas ve Cloud9 ile Echo Fox da Cloud9 ve Renegades takımları ile karşılaşacak. Bu olasılık için NRG'nin iki yenilgi alma olasılığı daha yüksek duruyor. Ancak Echo Fox'un önünde de C9 maçı var. Bakalım önümüzdeki hafta neler olacak?

2016 Amerika LCS sekizinci hafta karşılaşmaları sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 NA LCS Sekizinci Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 NA LCS Sekizinci Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 NA LCS Sekizinci Hafta Puan Durumu

2016 NA LCS Sekizinci Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.