0
29 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Amerika LCS Yedinci Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan karşılaşmalar sonrasında Amerika'da yedinci hafta sona erdi. Lig başladığından beridir yenilgi yüzü görmeyen ve Fnatic'in rekoruna ortak olmasına ramak kalan Immortals, bu hafta CLG'den sürpriz bir mağlubiyet aldı ve galibiyet serisi sona erdi. On iki karşılaşma üst üste kazanan Immortals, altı karşılaşma daha kazansaydı Fnatic'le birlikte normal sezonu yenilgi almadan tamamlamış takım olarak tarihe geçecekti.

Haftanın bir diğer sürprizi de Renegades takımından geldi. Uzun zamandır galibiyet yüzü görmeyen ekip, Dignitas karşısında aldıkları galibiyet ile morallendiler. Son haftaların formda takımı Echo Fox, bu haftayı iki yenilgi ile kapattı. İlk gün TSM'e kaybeden ekip, ikinci gün ise Immortals'a yenildi. Formda bir takımı yenmeyi başaran TSM ise ikinci gün Liquid'e kaybedince yine taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Immortals'ı deviren takım CLG, bu moralle, ikinci gün C9'u da yenmeyi başardı ve ikincilik koltuğunda tek kaldı. Liquid de bu haftayı iki galibiyet ile tamamladı. İlk gün Impulse'u yenen ekip, ikinci gün TSM'i devirmeyi başardı.

2016 NA LCS Yedinci hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 NA LCS Yedinci Hafta Karşılaşma Sonuları

2016 NA LCS Yedinci Hafta Karşılaşma Sonuları

2016 NA LCS Yedinci HaftaPuan Durumu

2016 NA LCS Yedinci HaftaPuan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.