0
20 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa CS Yaz Sezonu Şampiyonu Belli Oldu!

2017 Avrupa LCS Kış sezonunda yer almak için mücadele eden takımların yer aldığı Avrupa CS'te Yaz sezonunun şampiyonluğa ulaşan ekip belli oldu. PlayOfflar sonunda Final'e kalan iki ekip Misfits ile Millenium arasında oynanan karşılaşmadan Misfits 3-0'lık galibiyet ile ayrıldı.

İki takım hali hazırda Final'e kaldığı için Avrupa LCS'e yükselme maçlarına çıkacaktı. Ancak şampiyon olan ekip direk elemelere katılırken, ikinci olan takım LCS'i son sırada tamamlayacak olan takımlar bir ön eleme maçına çıkacak.

Bu durumda Misfits, LCS'i dokuzuncu tamamlayacak olan takımla Yükselme Serileri maçına çıkacak. Kazanması durumunda LCS'e çıkacak olan Misfits, kaybederse, bir şansı daha olacak. Bu sefer de Millenium ile LCS sonuncusu arasında oynanacak olan serinin galibi ile LCS sekizincisi arasında oynanacak serinin kaybedeni ile oynayacak. Bu son maçta galip gelen LCS'e, kaybeden CS'e gidecek.

Avrupa CS Şampiyonu Misfits

Avrupa CS Şampiyonu Misfits

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.