0
20 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Altıncı Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz Perşembe ve Cuma günü yapılan karşılaşmalar sonrasında Avrupa'da altıncı hafta geride kaldı. Karşılaşmalardan elde edilen sonuçlar sonrasında ise zirvedeki takım sayısı üçe yükseldi. Geçtiğimiz hafta hem H2k hem de G2 birer yenilgi alarak taraftarlarını şaşırtmıştı. Bu fırsatı iyi kullanan Vitality iki galibiyet ile ikinci sıraya yerleşerek iki takımın ensesinde olduğunu hissettirmişti.

Bu hafta da iki de iki yapan Vitality, özellikle hem H2k, hem de UOL'u devirerek zirve yolundaki rakiplerini devirmeyi başardı ve liderliğe ortak olan üç takımdan biri oldu. H2k, Vitality tarafından yenildikten sonra, Origen karşısında aldığı galibiyet ile zirvede kalmayı başardı. G2 ise Fnatic'e kaybedince zirvede tek başına kalma şansını kaybetti ve Roccat karşısında galip gelerek zirvenin ortaklarından biri oldu.

G2'yu deviren Fnatic taraftarlarını memnun etmeyi başarsa da, ligin zayıf ekiplerinden Splyce karşısında aldığı mağlubiyet yeniden hayal kırıklığına sebep oldu. Ligin son sırasından kurtulmak isteyen Roccat, Spylce karşısında aldığı galibiyet ile avantajlı konuma gelse de Spylce'ın Fnatic'i yenmesi ve Giants'ın da Elements'i devirmesi sonrasında son sıradan yine kurtulamadı. Origen'in bir galibiyet bir yenilgi performansı aynı şekilde devam ediyor.

2016 Avrupa LCS altıncı hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 EU LCS Altıncı Hafta Sonuçları

2016 EU LCS Altıncı Hafta Sonuçları

2016 EU LCS Altıncı Hafta Puan Durumu

2016 EU LCS Altıncı Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.