0
21 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Bahar Mevsim Finalleri ve LCS’e Yükselme PlayOffları Açıklandı

Avrupa'da Bahar Mevsimi'nin normal sezonu sona ermesiyle birlikte Bahar Mevsim Finalleri'nin eşleşmeleri belli oldu. Ayrıca Avrupa Challengers Series'ten yükselen takımlarında LCS'te yer almak için gireceği mücadele için de eşleşmeler netleşti.

Bahar Mevsim Finalleri için LCS'te ilk altı sırayı alan G2 Esports, H2k Gaming, Team Vitality, Origen, Unicorns of Love ve Fnatic takımları yer aldıkları sıralamaya göre eşleşmelere yerleşti. Buna göre G2 Esports ve H2k Gaming doğrudan Yarı Final'e yükselmeyi başaran takımlar oldu.

Çeyrek Final eşleşmelerine baktığımızda Team Vitality ile Fnatic takımları karşılaşırken, Origen ile Unicorns of Love takımları eşleştti. Karşılaşma tarihleri ilerleyen günlerde açıklanacak.

2016 EU LCS Bahar Mevsim Finalleri

2016 EU LCS Bahar Mevsim Finalleri

Avrupa LCS'e Yükselme Serileri'nde LCS'i son üç sırada tamamlayan takımlar Splyce, Team Roccat ve Giants Gaming takımlarının yanı sıra Avrupa CS'ten yükselen Team Huma ve Copenhagen Wolves takımları arasında oynanacak maçlarla üç takım yaz sezonu için Avrupa LCS'te yer alacak.

İlk olarak 24 Mart tarihinde Giants ile Copenhagen Wolves takımları karşılaşacak. Bu elemeden galip ayrılan takım bir üst turda 26 Mart tarihinde Splyce ile karşılaşacak. Kaybeden takım ise önümüzdeki sezona Avrupa CS'te devam edecek.

26 Mart tarihinde yapılacak diğer karşılaşma ise Team Huma ile Team Roccat arasında gerçekleştirilecek. Kazanan takım yaz sezonu için LCS'te yer alma hakkını elde edecek. Kaybeden takım 27 Mart tarihinde Splyce'ın yer aldığı eşleşmedeki kaybeden takım ile son bir karşılaşmaya çıkacak. Bu karşılaşmayı kazanan takım LCS'e yükselirken, kaybeden CS'e düşecek.

2016 Avrupa LCS'e Yükselme Serileri

2016 Avrupa LCS'e Yükselme Serileri
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.