0
15 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Beşinci Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz hafta Perşembe ve Cuma günü yapılan karşılaşmalarla birlikte Avrupa'da beşinci hafta geride kaldı. Beşinci hafta sonunda G2 ve H2k takımları liderliği paylaşmaya devam ediyor. Team Vitality ve Unicorns of Love'ın zirve takibi de aynı şekilde devam ediyor.

Vitaliy, G2 karşısında sürpriz bir galibiyet almayı başardı. H2k takımı da UOL'u yenmeyi başarınca zirvede tek kaldı. Ancak ikinci gün karşılaşmalarında G2, H2k'yi yenerek H2k'i tek başına liderlik koltuğunda bırakmadı. Vitaliy ikinci gün karşılaşmalarında Origen'i de yenince haftayı en karlı kapatan takım oldu ve üçüncü sıraya yükseldi.

İlk gün Elements'i yenmeyi başaran Fnatic, ikinci gün UOL'e kaybetti ve dördüncü sırada yer aldı. Origen haftaya Splyce galibiyeti ile giriş yaptı ancak ikinci gün Vitality'e kaybetti. Haftanın sürprizi Giants'tan geldi. Dört haftadır galibiyet yüzü görmeyen Giants, ilk galibiyetini Roccat karşısında aldı.

2016 EU LCS'in beşinci hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 EU LCS Beşinci Hafta Sonuçları

2016 EU LCS Beşinci Hafta Sonuçları

2016 EU LCS Beşinci Hafta Puan Durumu

2016 EU LCS Beşinci Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.