0
11 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Beşinci ve Altıncı Hafta Sonuçları

Bayram tatili nedeniyle ele almadığımız beşinci haftanın yanı sıra, geçtiğimiz hafta oynanan altıncı hafta ile birlikte Avrupa LCS'e iki haftalık bir bakış atacağız. Beşinci haftayı ele aldığımızda beraberliklerin bol olduğu bir hafta oldu. Oynanan on karşılaşmadan yalnızca üçünde bir taraf kazanmayı başardı. Geriye kalan yedi karşılaşma beraberlikle sonuçlandı.

Beşinci haftanın dikkat çeken karşılaşmalarında, G2, Fnatic'i 2-0 yenerek liderliği geri alması oldu. Bunun yanı sıra Giants bir ivme kazanarak kazanmaya başladı ve hem Roccat'i hem de Fnatic'i 2-0 ile geçirerek haftayı iki galibiyet ile kapattı. Haftanın bir diğer merak edilen karşılaşmalardan G2-Origen ve H2k-Origen karşılaşmasıları da beraberlikle sonuçlandı.

Altıncı haftaya baktığımızda Fnatic, Uol karşısında bir puanla yetinmek zorunda kaldı. Origen iki mağlubiyet ile kötü gidişe dur diyemedi. Son haftaların yüksek perfrmans sahiplerinden Giants, G2'dan beraberlik kopartmayı başardı ve H2k karşısında galibiyete ulaştı. Son haftaların bir diğer formda ekibi Splyce iki galibiyet alarak üçüncü sıraya kadar yükseldi. Schalke 04 ekibi haftayı iki yenilgi ile kapatarak kötü bir haftayı geride bırakmış oldu.

2016 Avrupa LCS'te beşinci ve altıncı hafta sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 Avrupa LCS Beşinci ve Altıncı Hafta Sonuçları

2016 Avrupa LCS Beşinci ve Altıncı Hafta Sonuçları

2016 Avrupa LCS Altıncı Hafta Puan Durumu

2016 Avrupa LCS Altıncı Hafta Puan Durumu

 Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.