0
21 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Dokuzuncu Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz hafta Perşembe ve Cuma günü yapılan karşılaşmalar sonrasında Avrupa LCS'te Bahar Mevsimi normal sezonu tamamlandı. Dokuz haftalık heyecanlı süreçte, yarış üç takım arasında gitti geldi. Bu sezon lige yükselen takımlar G2 ve Vitality'nin yanı sıra geçen sezonun en gelişme gösteren takımı H2k arasındaki liderlik savaşından G2 galip ayrıldı. Son haftalarda H2k ve Vitality'nin son haftalarda aldığı yenilgiler sonrasında G2 zirvenin tek sahibi oldu.

Ligin son haftasında alt sıradaki takımlarda performans patlaması yaşandı. Elements, Giants ve Roccat takımları birer galibiyet çıkardığı haftada Spylce takımı iki yenilgi aldı. Bu karşılaşmalar sonrasında Elements, yaz sezonu için ligde kalmayı garantilerken, Splyce sekizinci, Roccat dokuzuncu ve Giants onuncu sırada yer aldı.

Son hafta Origen ve Elements'e karşı varlık gösteremeyip iki yenilgi alan Fnatic, Playofflara kalan takımlar arasında son sırada yer aldı. Origen, xPeke'nin oynadığı karşılaşmalardan galibiyet ile ayrılması sonrasında dördüncülüğe kadar yükseldi.

2016 Avrupa LCS dokuzuncu hafta sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 EU LCS Dokuzucu Hafta Karşılaşmaları Sonucu

2016 EU LCS Dokuzucu Hafta Karşılaşmaları Sonucu

2016 EU LCS Dokuzuncu Hafta Puan Durumu

2016 EU LCS Dokuzuncu Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.