0
27 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Dördüncü Hafta İkinci Gün Sonuçları!

2016 Avrupa LCS'te Yaz Sezonu dördüncü hafta geçtiğimiz hafta sonuna doğru oynanan karşılaşmalarla birlikte tamamlandı. Geçen sezondan beridir uzun bir süre boyunca liderliği elinde tutan G2 Esports ekibi, son haftalarda beraberliğe fazla abone olunca liderliği bu hafta devretmek zorunda kaldı.

İkinci gün karşılaşmalarında da Vitality ile berabere kalan G2 Esports, Fnatic tarafından geçildi. Son haftalarda yükselen bir grafik çizen Avrupa LCS'in efsane takımı Fnatic, Roccat'e karşı aldığı galibiyetle birlikte, uzun zaman sonra yeniden liderlik koltuğuna oturdu. Günün bir diğer sürprizi ise Unicorns of Love ekibinden geldi. Oldukça düşük bir performans ile devam eden Unicorns of Love ekibi ilk hafta aldıkları galibiyet ile son sıraların üstünde tehlike sınırında tutunuyordu.

İkinci gün karşılaşmalarında H2k gibi güçlü bir ekibi 2-0 ile devirmeyi başaran Unicorns of Love ekibi yedinci sıraya kadar yükseldi. Ancak hala altında iki takım yer alıyor. Unicorns of Love'un ligde kalmayı garantilemek için bir kaç galibiyet daha çıkarması gerekiyor. Günün diğer sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 Avrupa LCS Dördüncü Hafta İkinci Gün Sonuçları

2016 Avrupa LCS Dördüncü Hafta İkinci Gün Sonuçları

2016 Avrupa LCS Dördüncü Hafta Puan Durumu

2016 Avrupa LCS Dördüncü Hafta Puan Durumu

   Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.