0
25 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Sekizinci Hafta Sonuçları

Avrupa LCS'te artık son viraja giriliyor. Sekizinci haftası geride kalan Avrupa LCS'te bu hafta Origen havlu attı. Giants ve Fnatic ile yaptığı iki karşılaşmadan yalnızca bir puan çıkarabilen Origen, ligin bitimine bir hafta kala PlayOff'lara kalma şansını kaybetti.

Son kalan iki maçını kazansa bile Origen, elde edeceği altı puan yeterli olmayacak. Böylelikle geçen sene Worlds'e gitme başarısı gösteren Origen, bu sezon PlayOfflara kalmayı başaramadı. Eğer kalan son haftada iyi bir puan elde edemezse Origen, Yükselme Serileri'ne düşecek.

Bu haftanın bir diğer sürprizi de Spylce ekibinden geldi. Fnatic ve H2k takımlarına karşı mücadele eden Spylce bu karşılaşmalardan iki galibiyet çıkarmayı başardı ve ikinciliğe yükselerek Fnatic'i ardında bıraktı. Giants, Origen dışında, Team Vitality'i de yenmeyi başardı ve geçen hafta sekteye uğrayan performansını bu hafta yeniden yükseltti. Alınan bu sonuçlarla birlikte G2 Esports'un Yarı Finaller'de oynaması kesinleşti.

İşte Avrupa LCS'te sekizinci hafta sonuçları ve oluşan puan durumu;

2016 Avrupa LCS Sekizinci Hafta Puan Durumu

2016 Avrupa LCS Sekizinci Hafta Puan Durumu

2016 Avrupa LCS Sekizinci Hafta Sonuçları

2016 Avrupa LCS Sekizinci Hafta Sonuçları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.