0
12 Mart 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Sekizinci Hafta Sonuçları

ESL'in organize ettiği IEM Katowice 2016 nedeniyle bir hafta ara verilen LCS mücadelerine bu hafta devam edildi. İki haftadır üç takımın liderliğini sürdürdüğü Avrupa LCS'te zirvede iki takım kaldı. G2 Esports ile Team Vitality karşı karşıya geldi. Çekişmeli karşılaşmadan G2 Esports galip ayrılan taraf olunca Vitality liderlikten düştü.

Vitality galibiyeti sonrasında Giants ile karşılaşacan G2 Esports, liderlil koltuğundaki yerini koruduru. H2k, bu hafta çıtığı iki karşılaşmadan da galibiyet ile ayrılması sonrasında liderlik yine G2 ile H2k arasında paylaşılmaya devam edildi.

Bu haftanın sürprizi Origen'den geldi. PowerOfEvil'ın hastalanması sonucu kadroya geri dönen xPeke ile birlikte Origen, geçen sezonki performasından görüntüler sergiledi ve sezon başından beri ilk defa iki karşılaşma üst üste kazanmayı başardı. UOL ve Roccat'i deviren Origen, böylece Playofflara kalmayı garantilemiş oldu.

UOL, Origen yenilgisinden sonra Elements'e de kaybedince haftanın en büyük hayal kırıklığı oldu. Böylelikle Fnatic ve Origen tarafından da sıralamada yakalandı. Giants, yaptığı üç değişikliğe rağmen yine istenilen sonuçları elde edemedi ve iki yenilgi ile ligin dibine demir attı. IEM Katowice 2016'da sergilediği performans ile taraftarlarını heyecanlandıran Fnatic, aynı performansı ligde gösteremedi. Giants'ı deviren Fnatic, Vitality'e kaybetti ve Origen ile aynı skora geldi.

2016 Avrupa LCS sekizinci hafta sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 EU LCS Sekizinci Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 EU LCS Sekizinci Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 EU LCS Sekizinci Hafta Puan Durumu

2016 EU LCS Sekizinci Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.