0
27 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Avrupa LCS Yedinci Hafta Sonuçları

Geçtiğimiz Perşembe ve Cuma günü yapılan karşılaşmalar sonrasında Avrupa LCS'te yedinci hafta geride kaldı. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da üç takım liderliği paylaştı. G2, H2k ve Vitality takımlar bu hafta çıktıkları maçlardan galibiyet ile ayrılarak sıralarını korudular.

G2, Elements ve Origen'i, H2k, Fnatic ve Giants'ı, Vitality ise Giants ve Elements takımlarını yenmeyi başardılar. Bu haftanın sürprizi Roccat'ten geldi. Unicorns of Love'a karşı alınan galibiyet ile birlikte Giants'ın üstüne çıkmayı başardı.

Roccat, PlayOut'a kalmaması için bir galibiyet önündeki Spylce ve Elements'in önüne son iki hafta sonunda geçmek zorunda. Roccat'e kaybeden UOL, Splyce karşısında aldığı galibiyet ile zirve takibini sürdürdü. Origen yedinci hafta sonunda da birer galibiyet ve yenilgi alma serisine devam etti.

2016 Avrupa LCS'in yedinci hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 EU LCS Yedinci Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 EU LCS Yedinci Hafta Karşılaşma Sonuçları

2016 EU LCS Yedinci Hafta Puan Durumu

2016 EU LCS Yedinci Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.