0
17 Şubat 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Dünya Şampiyonası’nın Ev Sahibi Belli Oldu!

Dördüncü sezondan beridir aynı kıtada farklı ülkelere dağıtılarak yapılan League of Legends Dünya Şampiyonası'nın bu sezonki ayağının yapılacağı kıta belli oldu. Dördüncü sezonda Asya'da yapılan turnuva, beşinci sezonda Avrupa'ya taşınmştı.

Bu sezonun en büyüğü ise Kuzey Amerika kıtasında belli olacak. Grup aşaması San Francisco eyaletinde, Çeyrek Finaller Chicago eyaletinde, Yarı Finaller New York eyaletinde ve son olarak Final Los Angeles eyaletinde gerçekleştirilecek.

Dünyanın dört bir yanında süren kıyasıya mücadeleler sonucunda dereceye giren takımların katılabileceği 2016 Dünya Şampiyonası 29 Eylül tarihinde başlayacak ve 29 Ekim'de sonra erecek. Turnuvanın yapılacağı mekanlar ve turnuva aşamaların tarihleri şu şekilde;

Grup Aşaması: 29 Eylül-2 Ekim (İlk Devre) ve 6-9 Ekim’de (İkinci Devre) San Francisco, Bill Graham Civic Auditorium. Çeyrek Finaller: 13-16 Ekim’de Chicago, Chicago Theatre Yarı Finaller: 21-22 Ekim’de New York, Madison Square Garden Finaller: 29 Ekim’de Los Angeles, Staples Center
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.