0
18 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 ESL HotS Europe Summer Championship #1’de Gruplar Açıklandı

Blizzard'ın yaz mevsiminde gerçekleştireceği 2016 HotS Global Summer Championship'e katılacak olan iki Avrupa takımından ilkini belirleyecek olan 2016 ESL HotS Europe Summer Championship #1'e katılan sekiz takımın mücadele edeceği gruplar belli oldu.

Yapılan elemeler sonrasında belirlenen sekiz takım; Team Dignitas, Team Liquid, Fnatic, Epsilon eSports, mYisanity, Natus Vincere, Silenced Monkeys ve The Sandwich Monkey gruplara dörderli olarak dağıldı. Turnuvanın maç ilerleyişi CS:GO ve Dota2 turnuvalarından alışık olduğumuz düzeyde kaybedenler, kazananlar grubu şeklinde gerçekleştirilecek.

İlk iki takımın Yarı Finaller'e kalmaya hak kazanacağı ve çapraz eşleşmeler sonucunda Final'e kalıp sonunda şampiyonluğa ulaşan takımın yaz mevsiminde düzenlenecek olan DreamHack All-Stars - Summer 2016'daki Dünya Şampiyonası'na katılacağı turnuvanın grup aşamasındaki eşleşmeler şu şekilde;

2016 ESL HotS Europe Summer Championship #1

2016 ESL HotS Europe Summer Championship #1
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.