0
27 Ekim 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 HotS Global Championship Fall’da A Grubu Maçları Tamamlandı!

Blizzard'ın gerçekleştirdiği 2016 Sonbahar HotS Dünya Şampiyonası'nda ilk grup aşamasında A grubunun maçları tamamlandı ve böylece ikinci grup aşamasına yükselen ilk iki takım belli oldu. Kore'den MVP Black ve Kuzey Amerika'dan Denial eSports takımları ikinci aşamaya yükselen takımlar oldu.

Oynanan maçlar neticesinde MVP Black, ilk maçında Burning Rage'i 2-0, ikinci maçında da Denial eSports'u 2-0 ile devirdi ve A grubunun lideri olarak ikinci aşamadaki A grubuna yükseldi ve Team Dignitas'ın rakibi oldu.

MVP Black'e kaybeden Denial eSports, Decider maçında Burning Rage'i 2-0 ile geçerek adını ikinci aşamaya yazdırmayı başardı. Bu skorla birlikte Denial eSports ikinci aşamada B grubuna yükseldi ve Ballistix'in rakibi oldu.

İlk grup aşamasındaki B grubu maçları bugün oynanacak. B grubunda Fnatic, eStar Gaming, Please Buff Arthas ve Imperium Pro Team takımları yer alıyor.

2016 HotS GC Fall İlk Grup Aşaması

2016 HotS GC Fall İlk Grup Aşaması
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.