0
11 Nisan 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 International Wildcard Invitational’ın Katılımcıları Belli Oldu!

16-23 Nisan tarihleri arasında Meksika'da düzenlenecek olan 2016 International Wildcard Invitational'ın tüm katılımcıları belli oldu. Wildcard bölgeleri olarak belirlenen bölgelerde uzun süren lig aşamasından sonra PlayOff'lara kalan takımlar arasınad gerçekleşen mücadelelerde bölge şampiyonları belli oldu.

Böylelikle, Brezilya şampiyonu; INTZ e-Sports, Bağımsız Devletler Topluluğu şampiyonu; Hard Random, Japonya Şampiyonu; DetonatioN FocusMe, Kuzey Latin Amerika Şampiyonu; Lyon Gaming, Güney Latin Amerika Şampiyonu; Isurus Gaming, Okyanusya Şampiyonu; The Chiefs eSports, Güneydoğu Asya Şampiyonu; Saigon Jokers ve son olarak Türkiye Şampiyonluk Ligi şampiyonu SuperMassive takımları IWCI'da mücadele verecek.

Takımların kendi aralarında karşılaştıktan sonra puan durumunda ilk dört sırayı alan takımlar Yarı Finaller'e yükselecek. Bu dört takım çarpraz eşleştikten sonra bir takım şampiyonuluğa ulaşacak ve aynı zamanda Çin'de düzenlenecek 2016 MSI'da yer alacak. Geçtiğimiz yıl ülkemizi temsil eden Beşiktaş E-Spor Kulübü bu turnuvada şampiyonluğa ulaşmıştı.

Takımların güncel kadroları şu şekilde;

2016 International Wildcard Invitational

2016 International Wildcard Invitational
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.