0
21 Temmuz 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Kuzey Amerika CS Şampiyonu Belli Oldu!

2017 Kuzey Amerika LCS'te yer almak için takımların kıyasıya mücadele ettiği 2016 Kuzey Amerika CS'te sezon sona erdi. Dün yapılan Final karşılaşması sonrasında LCS Yükselme Serileri'nde avantajı kapan takım belli oldu.

LCS Yükselme Serileri'ne katılacak takımlar PlayOff eşleşmelerinden galip gelen Team Liquid Academy ile birlikte Cloud9 Challenger olmuştu. Bu iki takım arasında yapılan Final karşılaşması da adına yakışır şekilde çekişmeli geçti. Bu çekişmeli eşleşmeden galibiyet ile ayrılan takım ise Clou9 Challenger oldu. 3-2'lık bir galibiyet elde eden Cloud9C, böylelikle LCS'i dokuzuncu sırada tamamlayan ekip ile Yükselme Serisi maçlarına çıkacak.

Team Liquid Academy takımı öncelikle LCS sonuncusu ile bir ön eleme karşılaşmasına çıkması gerekiyor. Eğer bu karşılaşmadan galibiyet ile ayrılırsa LCS sekizincisi ile Yükselme Serisi maçına çıkacak. Eğer LCS sonuncusu ile yapacağı maçtan galibiyet alamaması durumunda, TLA için LCS macerası başlamadan bitmiş olacak.

2016 Kuzey Amerika CS Şampiyonu C9C

2016 Kuzey Amerika CS Şampiyonu C9C
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.