0
13 Haziran 2016 tarihinde Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir tarafından yazılmıştır.
 
 

2016 Kuzey Amerika LCS İkinci Hafta Sonuçları

Avrupa'dan sonra Kuzey Amerika LCS'te de heyecan kaldığı yerden devam etti. Geçen sezonun aksine bu sezon daha iyi bir başlangıç yapan ve henüz seri kaybetmeyen TSM, bu hafta da iki galibiyet alarak taraftarlarını mest etti ve liderliğini sürdürdü.

Ancak TSM zirvede yalnız değil. Bu sezon League of Legends arenasına giriş yapan Kuzey Amerika'nın en ünlü takımlarından biri olan Team EnVyUs, ikinci sırada yer alıp hemen TSM'in ensesine yapışmış durumda. İki takım galibiyet olarak eşit olsa bile, Team EnVyUs, serilerde kaybettiği maçların fazlalığı nedeniyle ikinci sıraya düşmüş durumda.

Geçen sezonun sürpriz takımı Immortals ise hemen bu ikilinin ardından üçüncü sırada yer alıyor. Haftanın önemli karşılaşmalarına baktığımızda TSM, Immortals'ı 2-1 yenmeyi başardığını görüyoruz. Cloud9 ile CLG arasındaki mücadelede ise Cloud9 2-0'lık skorla galibiyete ulaşan ekip oldu. Echo Fox ve Phoenix1 takımları da haftanın iki yenilgi ile hayal kırıklıkları oluyor.

2016 Kuzey Amerika LCS Yaz Sezonu ikinci hafta sonuçları ve oluşan puan durumu sizlerle;

2016 Kuzey Amerika LCS Yaz Sezonu İkinci Hafta Sonuçları

2016 Kuzey Amerika LCS Yaz Sezonu İkinci Hafta Sonuçları

2016 Kuzey Amerika LCS Yaz Sezonu Puan Durumu

2016 Kuzey Amerika LCS Yaz Sezonu Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir

 
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.